Menu
Home Page

Past Governors (Previous 12 Months)

Jill Johns - Co-Opted Governor Term of office ends 22/03/201. Stepped down 31/08/2018 FGB & Committee Attendance 2017/18 FGB 3/5, C&S 5/6

 

Scott Hill - Parent Governor. Term of office ends 16/12/2018. Stepped down 20/11/2017 FGB & Committee Attendance 2017/18 FGB 0/1 Resources 0/1

 

Gerry Keysell Co-Opted Governor. Term of office ends 02/02/2019 Stepped down 10/10/2017 FGB & Committee Attendance 2017/18 FGB 0/1 C&S 0/1

 

Olivia Noble - Co-Opted Governor. Term of office ended 11/10/2017 FGB & Committee Attendance 2017/18 FGB 0/1, C&S 0/1

 

Top